Centrale Platan

Systemy Platan:
Polskie centrale telefoniczne, oferujące wysoką jakość w przystępnej cenie. Centrale te zdobyły sobie uznanie naszych klientów dzięki swojej dużej niezawodności, wysokiej funkcjonalności i prostym rozwiązaniom.
W ofercie firmy Platan (dawny Digitex i Micronet) znajdują się zarówno małe centralki telefoniczne odpowiednie dla domu czy niewielkiego biura, jak i duże systemy. Do łączności zewnętrznej mogą być użyte linie analogowe,  cyfrowe ISDN BRA i PRA, VoIP.

Modele central
Centrale telefoniczne PLATAN różnią się pod względem pojemności, wyposażenia i funkcjonalności. Możemy je podzielić na trzy grupy:

Centrale małej pojemności
Prima Mini
i Prima są centralami przystosowanymi do pracy w małych firmach, biurach, warsztatach. Najmniejsza centralka Prima Mini, w konfiguracji bazowej umożliwia obsługę 2 linii miejskich oraz 6 wewnętrznych.  Największymi zaletami małych central PLATAN są konkurencyjna cena, duża funkcjonalność, dostęp do ISDN i VoIP.

Centrale średniej pojemności
Serwer Proxima
jest zaawansowanym systemem przeznaczonym dla firm liczących od kilku do ponad dwudziestu pracowników. Modułowa budowa, łatwość rozbudowy, bogate wyposażenie standardowe i opcjonalne oraz elastyczność programowania ruchu umożliwiają dostosowanie tego serwera do rosnących potrzeb biur, pensjonatów, hoteli, szkół i firm.

Centrale średniej i dużej pojemności
Serwer Libra
jest cyfrowym systemem telekomunikacyjnym przeznaczonym do obsługi ruchu telefonicznego w firmach, hotelach i instytucjach, licząych od kilkudziesięciu do kilkuset użytkowników. Bogactwo funkcji, obsługa linii cyfrowych miejskich i wewnętrznych, współpraca z całą gamą urządzeń i oprogramowania zewnętrznego oraz modułowość budowy - to tylko niektóre z cech tych systemów.

Czytaj więcej Prima (pełny opis systemu -PDF)

Czytaj więcej Proxima (pełny opis systemu -PDF)

Czytaj więcej Libra (pełny opis systemu -PDF)