Aka-Eland

Od ponad 20 lat nasza firma zajmuje się systemami telekomunikacyjnymi. Do naszych działań należy dostawa, instalacja i serwis central telefonicznych. W naszej ofercie posiadamy najlepsze centrale telefoniczne, serwery telekomunikacyjne wiodących producentów krajowych i zagranicznych:

- PLATAN

- ALCATEL

- PANASONIC

Centrala telefoniczna

Centrala telefoniczna jest niezbędnym narzędziem do pracy zarówno małych firm jak i ogromnych korporacji. Usprawnia ona komunikację dzięki czemu bezproblemowo przebiega wymiana informacji na terenie każdego biura.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowocześniejsze centrale telefoniczne w systemie cyfrowym jak również tradycyjne w systemie analogowym. Dostępne są u nas również serwery telekomunikacyjne.

Najnowsza technologia

Dużym udogodnieniem jest stosowanie technologii VOIP. Wykorzystuje ona sieć IP oraz łączność bezprzewodową DECT. Dzięki temu jest coraz częściej alternatywą dla tradycyjnych metod łączności.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na podstrony poświęcone produktom, gdzie każda centrala telefoniczna została dokładnie opisana.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.