Aka-Eland

Od ponad 30 lat nasza firma zajmuje się systemami telekomunikacyjnymi. Do naszych działań należy dostawa, instalacja i serwis central telefonicznych. W naszej ofercie posiadamy najlepsze centrale telefoniczne, serwery telekomunikacyjne wiodących producentów krajowych i zagranicznych:

- PLATAN
- ALCATEL
- PANASONIC

Zajmujemy się również instalacjami i serwisem systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy opartych na urządzeniach firmy Roger.

Centrala telefoniczna

Centrala telefoniczna jest niezbędnym narzędziem do pracy zarówno małych firm jak i ogromnych korporacji. Usprawnia ona komunikację dzięki czemu bezproblemowo przebiega wymiana informacji na terenie każdego biura.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowocześniejsze centrale telefoniczne w systemie cyfrowym jak również tradycyjne w systemie analogowym. Dostępne są u nas również serwery telekomunikacyjne.

Kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy

Kontrola dostępu pozwala na łatwiejszą identyfikację osób wchodzących na dany teren czy do konkretnego budynku lub pomieszczenia. Składa się z odpowiednio dobranych urządzeń i oprogramowania. Systemy tego rodzaju wykorzystywane są między innymi w budynkach mieszkalnych (osiedlach), korporacjach, biurowcach, magazynach. Systemy wykorzystują kody numeryczne, breloki i karty zbliżeniowe.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.